Çekmeköy Yaz Spor Okulu

çekmeköy yaz spor okulu
çekmeköy yaz spor okulu

Çekmeköy Yaz Spor Okulu

Okullar kapandıktan sonra uzun süren yaz dönemini verimli geçirmelerini sağlamak ailelerin en büyük sorunu olmaya devam ediyor. Son yıllarda sayısı artan yaz spor okulları ve yaz okulları bu ihtiyacı giderecek bir fırsat haline geldi.
Yaz okulları, çocuğunuzun liderlik, özgüven ve yaratıcılıklarını geliştirmesinin yanında yapılan sportif aktiviteler sayesinde fizyolojik, psikolojik ve sosyalleşmesi açısından da verim aldığı görülmektedir. Yaz spor okullarında çocuklar 5-13 yaşına kadar değişik spor dalları ile tanışması sağlanır, ilgi ve yeteneği ölçüsünde profesyonel eğitmenlerden destek alınır. Ailelerin; çocukların hem spor yapıp hem eğlenebilecekleri programlarında birkaç değişik spor dalının bulunduğu yaz spor okullarını seçmeleri uygun olacaktır. Yaz spor okullarında gelişme çağındaki çocukları yüzme, jimnastik, tenis, voleybol, basketbol, futbol gibi sporlara yaşına uygun olarak yönlendirmek önemlidir.
Çocuklara sunulan bu fırsatla yeni arkadaşlıklar kurulması sağlandığı gibi sosyal yönü güçlenerek çevre ile uyumlu, kendine güvenli, düşünce ile uygulamayı aynı anda yapabilen, strateji kurabilen, kendini frenleyebilen mutlu toplumsal barışa katkı sağlayan bilinçli gençlerin yetişmesinde yaz spor okulları son derece önemli bir eğitim aracıdır.
Yaz spor okulu , çocuğunuzun liderlik, özgüven ve yaratıcılıklarını geliştirmek, grup içerisinde iletişimi ve ekip çalışmasını güçlendirmek için faydalıdır. Kişiliği şekillendiren bu programları çocuğunuzun geleceğine bir yatırım olarak da görebilirsiniz.
Yaz spor okulu organizasyonunda, tüm branş ve aktivitelerde, uzman kadrosu ve profesyonel eğitim geçmişi ile, 2006 yılından beri aynı spor kompleksinde eğitimlerini devam ettiren Nesa Spor Ümraniye yaz spor okuluAtaşehir yaz spor okulu, Üsküdar Çekmeköy yaz spor okulu ve Sancaktepe ilçelerinden gelen öğrenciler ile sürdürmekteyiz.

 

Merkezimiz Ağaoğlu Mycity Spor Kompleksi

Tavukçuyolu cad. No:24 Ümraniye İstanbul

0546 592 50 75